Arhivă ştiri 2014

Informatii Publice

Arhivă ştiri 2014

SOMATII PERSOANE FIZICE

Anunt colectiv pentru comunicare prin publicitate a actelor administrative fiscale pentru contribuabili.

MESAJUL PRIMARULUI CU OCAZIA ZILEI SF. IOAN

Mesajul Primarului municipiului Hunedoara cu ocazia zilei de Sf. Ioan

SPECTACOL DE TEATRU - STRĂINI ÎN NOAPTE

Primăria Municipiului Hunedoara vă invită marţi, 25 februarie 2014, ora 18.00, la spectacolul Străini în noapte - Casa de Cultură Hunedoara.

SĂPTĂMÂNA EMINESCU

Biblioteca Municipală Hunedoara organizează în perioada 13-17 ianuarie 2014 - SĂPTĂMÂNA EMINESCU.

COMEMORARE MARIA CIONCAN

Primăria Municipiului Hunedoara organizează marţi, 21 ianuarie 2014, ora 12.00, o festivitate de comemorare a atletei, Maria Cioncan.

SOMATII PERSOANE JURIDICE

PROIECT DE BUGET - AN 2014

În data de 30 ianuarie 2014, ora 10.00, Consiliul local Hunedoara se va întruni în şedinţă ordinară pentru a dezbate şi aproba Bugetul Local pentru anul 2014.

ANUNT CONCURS

Primăria Hunedoara organizează, in perioada 18.02.2014 - 20.02.2014, concurs pentru ocuparea urmatoarelor functii publice de conducere vacante

HORA UNIRII

Primăria Municipiului Hunedoara organizează HORA UNIRII - vineri, 24 ianuarie 2014, ora 12.00, pe platoul din faţa Casei de Cultură.

SOMAŢII PERSOANE FIZICE

Anunt colectiv pentru comunicare prin publicitate a actelor adminstrative fiscale.

Vizite ziua 28.04.2017 : 14343