primariahd.ro | Siteul oficial al primariei Hunedoara

HUNEDOARA MAI FRUMOASA

Acțiune de cosmetizare și îngrijire a copacilor 30.03.2016-13.04.2016

ZIUA MOCANITEI

Primăria municipiului Hunedoara vă invită să participaţi la Ziua Mocăniţei - sâmbătă, 2 aprilie 2016.

ANUNT - CAMPANIE DERATIZARE

Societatea comerciala DD CHIM SRL aduce la cunostinta locuitorilor municipului Hunedoara demararea campaniei de DERATIZARE a domeniului public pentru combaterea rozatoarelor in perioada 11 - 20 aprilie anul curent.

LANSARE DE CARTE

Primăria municipiului Hunedoara vă invită în data de 12 aprilie la o incursiune în opera actriței ISABELA HASA.

Expoziție de artă vizuală – Castelul Corvinilor

Primăria Municipiului Hunedoara și Filiala UAPR Hunedoara vă invită vineri, 15.04.2016, la vernisajul expoziției de artă vizuală Autoportret într-o clepsidră - Mădălina Szekely.

RAPORT INTERMEDIAR DE SELECTIE PARTENERI - POCU

CONCERT CAMERAL

Primăria municipiului Hunedoara vă invită joi, 21 aprilie 2016, la două concerte de muzică de cameră susținute de Cvartetul de flauți - Flautett și Cvartetul de tube - Heavy Brass Guys.

CRUCEA DE FLORI 2016

Primăria Municipiului Hunedoara vă invită duminică, 24 aprilie 2016, în ziua de Florii, să luaţi parte la Crucea de Flori.

PRIMAVARA PASCALA

Primăria Municipiului Hunedoara și Filiala UAPR Hunedoara vă invită joi, 21 aprilie 2016, la vernisajul expoziției Primăvara Pascală.

EXPOZITIE INTERNATIONALA

Asociația Tikvah în colaborare cu Muzeul Castelul Corvinilor și Inspectoratul Școlar Județean Hunedoara vă invită la deschiderea expoziției internaționale Anne Frank - O istorie pentru prezent. Vernisajul va avea loc la Castelul Corvinilor în data de 25.04.2016, ora 12.00.
Expoziția poate fi vizitată în perioada 25 aprilie - 10 mai 2016.

Vizite ziua 17.12.2017 : 34775