24 IANUARIE - ZIUA UNIRII

Informatii Publice

24 IANUARIE - ZIUA UNIRII

Exportă PDF - 24 IANUARIE - ZIUA UNIRII Tipăreşte pagina - 24 IANUARIE - ZIUA UNIRII Trimite unui prieten - 24 IANUARIE - ZIUA UNIRII

publicat de Administrator Joi , 19 Ianuarie 2017, 15:24

Primăria Municipiului Hunedoara vă invită la manifestările dedicate zilei de 24 ianuarie - Unirea Principatelor Române.
Manifestările organizate marți, 24 ianuarie 2017, la Hunedoara, vor începe la ora 10:00, la Biblioteca Municipală. Din programul de aici amintim: recital de poezie, muzică populară și Hora Unirii.
De la ora 12:00, hunedorenii sunt așteptați pe platoul din fața Casei de Cultură la un spectacol susținut de Ansamblul de Cântece și Dansuri „Hațegana".

Vă așteptăm!

Vizite ziua 30.04.2017 : 18383