AJUTOARE DE ÎNCĂLZIRE 2017-2018

AJUTOARE DE ÎNCĂLZIRE 2017-2018

Exportă PDF - AJUTOARE DE ÎNCĂLZIRE 2017-2018 Tipăreşte pagina - AJUTOARE DE ÎNCĂLZIRE 2017-2018 Trimite unui prieten - AJUTOARE DE ÎNCĂLZIRE 2017-2018

publicat de Administrator Joi , 5 Octombrie 2017, 9:54

Începând cu data de 16.10.2017 se pot depune la ghişeele din cadrul Direcţiei de Asistenţă Socială, cererile însoţite de actele necesare in vederea primirii ajutorului de încălzire cu gaze naturale/ energie electrică / lemne pentru perioada sezonului rece, noiembrie 2017 - martie 2018, pentru persoanele care au domiciliul sau reşedinţa pe raza administrativ teritorială a municipiului Hunedoara.
Cererile se primesc până în data de 20.11.2017. pentru care se stabilesc drepturile începând cu luna noiembrie 2017.
Programul de preluare a cererilor pentru ajutorul de încălzire a locuinţei este de luni până joi inclusiv de la 8-13.

Vizite ziua 16.12.2017 : 205