ANUNȚ LUCRĂRI DE DEZINSECȚIE ÎN HUNEDOARA

Informatii Publice

ANUNȚ LUCRĂRI DE DEZINSECȚIE ÎN HUNEDOARA

Exportă PDF - ANUNȚ LUCRĂRI DE DEZINSECȚIE ÎN HUNEDOARA Tipăreşte pagina - ANUNȚ LUCRĂRI DE DEZINSECȚIE ÎN HUNEDOARA Trimite unui prieten - ANUNȚ LUCRĂRI DE DEZINSECȚIE ÎN HUNEDOARA

publicat de Administrator Luni , 15 Mai 2017, 14:58

S.C. CORAL IMPEX S.R.L., in colaborare cu Primaria Municipiului Hunedoara va aduce la cunostinta faptul ca in perioada 22.05.2017 - 31.05.2017, functie de conditiile meteorologice, intre orele 22:00-05:00 se vor desfasura lucrari de dezinsectie (combaterea insectelor) pe raza domeniului public (spatii deschise) si intre orele 8:00 - 18:00 pe spatiile inchise apartinand institutiilor publice din municipiul Hunedoara.
Produsele folosite sunt avizate de Ministerul Sanatatii si fac parte din grupele de toxicitate Xn si Xi. Va rugam sa luati masurile necesare astfel incat persoanele cu probleme respiratorii sau cardiace, precum si copiii sa nu intre in raza directa de actiune a echipamentelor de pulverizat.
Informatii suplimentare la tel: 0264-595606.

Vizite ziua 23.06.2017 : 4531