„CARAVANA CIF CURĂȚĂ ROMÂNIA” AJUNGE LA HUNEDOARA

„CARAVANA CIF CURĂȚĂ ROMÂNIA” AJUNGE LA HUNEDOARA

publicat de Administrator Joi , 20 Aprilie 2017, 8:56

Primăria Municipiului Hunedoara vă invită sâmbătă, 22 aprilie 2017, ora 10:00, la acțiunea de curățare a Monumentului Siderurgiștilor, acțiune derulată în cadrul campaniei „Caravana Cif curăță România".
Campania, care a început în urmă cu patru ani, continuă și în 2017, de data aceasta fiind selectate, ca puncte de desfășurare, patru orașe din România: Sibiu, Alba Iulia, Hunedoara și Mangalia. Echipa de profesioniști de la Cif va curăța câte un monument din fiecare localitate selectată, la Hunedoara fiind ales pentru această inițiativă Monumentul Siderurgiștilor, amplasat în fața fostei intrări în combinatul siderurgic, în apropiere de Piața Libertății.

Vizite ziua 18.08.2017 : 2564