primariahd.ro | Siteul oficial al primariei Hunedoara

Informatii Publice

Arhivă știri 2017

COMUNICAT DE PRESA

Primarul Municipiului Hunedoara, Dan Bobouțanu, a avut astăzi, 19 aprilie 2017, o întâlnire cu reprezentanții S.C. DAR Dräxlmaier Automotive S.R.L.

„CARAVANA CIF CURĂȚĂ ROMÂNIA” AJUNGE LA HUNEDOARA

Primăria Municipiului Hunedoara vă invită sâmbătă, 22 aprilie 2017, ora 10:00, la acțiunea de curățare a Monumentului Siderurgiștilor, acțiune derulată în cadrul campaniei „Caravana Cif curăță România".

DEZVELIRE PLACA COMEMORATIVA

Primăria Municipiului Hunedoara și Asociația Foștilor Deținuți Politici Luptători Anticomuniști Hunedoara vă invită duminică, 23 aprilie 2017, ora 12:00, în fața Primăriei Municipiului Hunedoara.

CONCURS DAS 16.05.2017-19.05.2017

Consiliul Local al municipiului Hunedoara organizează, in perioada 16.05.2017 - 19.05.2017, concurs pentru ocuparea, pe perioada nedeterminata, a urmatoarelor posturi contractuale de executie vacante din cadrul Directiei de Asistenta Sociala

Vizite ziua 24.04.2017 : 3451