CAMPANIE COLECTARE DEEE

CAMPANIE COLECTARE DEEE

Exportă PDF - CAMPANIE COLECTARE DEEE Tipăreşte pagina - CAMPANIE COLECTARE DEEE Trimite unui prieten - CAMPANIE COLECTARE DEEE

publicat de Administrator Marti , 15 Mai 2018, 12:58

Hunedoara, 15 mai 2018 - Protejează-ți sănătatea și mediul în care trăiești! Participă la acțiunea de colectare a deșeurilor electrice și electronice din Municipiul Hunedoara, care va avea loc în perioada 18-19 mai. Organizatorii campaniei, Primăria Municipiului Hunedoara și Serviciul Local de Colectare Hunedoara, oferă cetățenilor servicii gratuite de colectare a deșeurilor electrice. Acțiunea are și caracter educativ cu privire la importanța colectării aparatelor electrice vechi sau stricate, fiind susținută de Asociația Română pentru Reciclare - RoRec.

Înapoi la Arhivă știri 2018

Vizite ziua 28.05.2018 : 3510