DRAGOBETE LA CASTELUL CORVINILOR!

Exportă PDF - DRAGOBETE LA CASTELUL CORVINILOR! Tipăreşte pagina - DRAGOBETE LA CASTELUL CORVINILOR! Trimite unui prieten - DRAGOBETE LA CASTELUL CORVINILOR!

publicat de Administrator Miercuri , 21 Februarie 2018, 8:52

Primăria Municipiului Hunedoara vă invită să sărbătoriți Dragobetele într-un cadru special, la Castelul Corvinilor! Toți îndrăgostiții sunt așteptați sâmbătă, 24 februarie 2018 să își demonstreze iubirea printr-un ceremonial special, care va avea loc la Castelul Corvinilor. Tinerii îndrăgostiți au ocazia să se căsătorească de probă, ceremonia fiind oficiată chiar de primarul municipiului Hunedoara, Dan Bobouțanu. Ceremoniile de oficiere a căsătoriilor de probă vor avea loc în Capela Castelului Corvinilor, între orele 12.00 - 14.00. Pentru buna desfășurare a evenimentului persoanele interesate sunt rugate să se înscrie pe pagina de Facebook a evenimentului - "Dragobete la Castelul Corvinilor: căsătorii de probă" - https://www.facebook.com/events/412452285826850/.

Înapoi la Arhivă știri 2018

Preluarea deseurilor electrice !

Comenzi gratuite la TelVerde 0800 444 800 sau www.colecteaza.ro

Vizite ziua 25.09.2018 : 4620