HORA UNIRII 2018

HORA UNIRII 2018

Exportă PDF - HORA UNIRII 2018 Tipăreşte pagina - HORA UNIRII 2018 Trimite unui prieten - HORA UNIRII 2018

publicat de Administrator Joi , 18 Ianuarie 2018, 9:25

Primăria Municipiului Hunedoara organizează miercuri, 24 ianuarie 2018, cu ocazia împlinirii a 159 de ani de la Unirea Principatelor Române, un spectacol de dans și muzică populară susținut de Ansamblul de Cântece și Dansuri „Hațegana". Evenimentul va avea loc în Parcul Tineretului din municipiul Hunedoara, începând cu ora 11:00 și se va încheia cu Hora Unirii la care sunt așteptați să participe toți cetățenii municipiului Hunedoara.

Vă așteptăm!

Înapoi la Arhivă știri 2018