RETRO PARADA PRIMĂVERII

Exportă PDF - RETRO PARADA PRIMĂVERII Tipăreşte pagina - RETRO PARADA PRIMĂVERII Trimite unui prieten - RETRO PARADA PRIMĂVERII

publicat de Administrator Marti , 10 Aprilie 2018, 9:59

Retromobil Club România, în parteneriat cu Primăria Hunedoara, organizează sâmbătă 21.04.2018, între orele 10:00 - 14:00, evenimentul Retro Parada Primaverii 2018.
Evenimentul se va desfășura în Hunedoara, în curtea Castelului Corvinilor și își propune să reunească posesorii și pasionații de automobile și motociclete de epocă. Pot participa autovehicule cu vechimea mai mare de 30 de ani, cu sau fără atestat istoric, aflate în stare buna. Intrarea și participarea sunt libere. Vă așteptăm!
„Retroparada Primăverii 2018" este un eveniment care se organizează concomitent în peste 40 de oraşe din ţară.
Detalii, pe pagina evenimentului: https://www.facebook.com/events/2087373358205934

Înapoi la Arhivă știri 2018

Preluarea deseurilor electrice !

Comenzi gratuite la TelVerde 0800 444 800 sau www.colecteaza.ro

Vizite ziua 19.09.2018 : 5581