ATELIERUL IEPURAȘULUI

Informatii Publice

ATELIERUL IEPURAȘULUI

Exportă PDF - ATELIERUL IEPURAȘULUI Tipăreşte pagina - ATELIERUL IEPURAȘULUI Trimite unui prieten - ATELIERUL IEPURAȘULUI

publicat de Administrator Vineri , 17 Martie 2017, 8:11

Primăria Municipiului Hunedoara organizează și anul acesta „Atelierul Iepurașului - Ediția 2017" - Atelier de creaţie pentru copii.

Timp de aproape două săptămâni, în perioada 03.04.2017 - 13.04.2017, grupuri de copii cu vârste între 5 și 10 ani vor participa la acest atelier de creație. Cei mici vor putea să fie creativi și să își demonstreze talentul de a picta și crea diferite ornamente de Paște.
Fiecare atelier va avea o durată de aproximativ 40 minute şi se va face cu grupe de maximum 40 de copii, însoţiţi de un adult.
Programarea la atelier se face în perioada 20-28 martie 2017, pe baza unui formular, în limita locurilor disponibile. Formularele se găsesc pe site-ul Primăriei Municipiului Hunedoara - www.primariahd.ro și se pot trimite până în data de 28.03.2017 inclusiv, pe adresa de e-mail: comunicare@primariahd.ro.

Vizite ziua 24.06.2017 : 938