COMUNICAT DHS

Exportă PDF - COMUNICAT DHS Tipăreşte pagina - COMUNICAT DHS Trimite unui prieten - COMUNICAT DHS

publicat de Administrator Luni , 8 Ianuarie 2018, 14:43

Primăria municipiului Hunedoara și producătorul de biciclete SC DHS Eurosport SA organizează joi, 11 ianuarie 2018, o bursă a locurilor de muncă. Se caută muncitori necalificați.
Vă așteptăm începând cu ora 9:00, în incinta Galeriei de Arte din municipiul Hunedoara (lângă Teatru), ca să vă depuneți CV-ul și să aflați detalii despre ce înseamnă munca într-o fabrică.
DHS angajează muncitori necalificați la asamblarea și montarea pieselor și oferă: salariu motivant + bonuri de masă, bonus de fidelitate 100 lei, comision de performanță în funcție de realizări, spor de weekend 10 lei/zi, transport gratuit la și de la fabrică (în localitățile: Petrila, Petroșani, Hunedoara, Boșorod, Călan, Deva), program de lucru de 8 ore, într-un singur schimb.
Cerințe minime: absolvent de 8 clase (stare bună de sănătate), dexteritate manuală, spirit de observație, atenție la detalii, memorie vizuală dezvoltată.
Puteți descărca CV-ul de aici: http://www.primariahd.ro/ziar/2017/12/dhs-angajeaza/

Înapoi la Arhivă știri 2018

Preluarea deseurilor electrice !

Comenzi gratuite la TelVerde 0800 444 800 sau www.colecteaza.ro

Vizite ziua 15.08.2018 : 6291